KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckningar 13846458
nr 1384 6458
Blyertsteckningar
4 st, Carl Johansson. Bladets mått: 27x17,5cm, oramade, oramade lösa blad
Kondition: en är signerad.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:30:13
300 kr
450 kr
500 kr